Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök sminktetoválás után...

Szemöldök sminktetoválás után enyhén ledörzsöltem a sebeket. Nagyon baj?

Figyelt kérdés

Pénteken csináltattam, és mára olyan félig meddig lepotyogtak a sebek.. nagyon idiótán néztem ki. mikor a krémmel kentem (azzal amit a szalonban ajánlottak) észrevettem, h. ha ien ovatosan dörzsölöm, akkor leválik és lepotyog a többi is, szal ledörzsölgettem szépen lassan mindent. Viszont most olvastam utána, hogy ezt nagyonnemszabad. Nagy gáz lesz belöle? Mármint egyelőre még nagyon halvány... Megfog ez sötétülni? Akinek van ilyen permanent szemoldoke az írjon pls :)))


18/L



2012. ápr. 18. 18:11
 1/3 SzilKa ***** válasza:
sötétedni egész biztos nem fog, csak tovább halványodni az idővel. Elvileg egy hónap elteltével kell visszamenned korrekcióra (legalábbis úgy szokás), akkor majd helyrehozzák, de szerintem ha látják, hogy piszkáltad, nem csodálkoznék, ha kifizettetnék.
2012. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen mondták hogy egy, max két hónap múlva újra kell mennem... Tudtam is, hogy nemnagyon szabad piszkálni, de végülis nem erőszakkal szedegettem le. Mikor kentem akkor vállt le, ezért átkenegettem újból, hogy akkor már mind jöjjön le. Kapirgálni nem kapirgáltam meg semmi. De valahol azt olvastam, hogy annak totál magától kéne lepottyannia... Hát a bolond fejem ismét "ügyeskedett" :S
2012. ápr. 19. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, azt nem kellett volna véletlenül se "lekaparni"..:/
2012. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!