Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiálló fül ellen milyen...

Kiálló fül ellen milyen frizura lenne jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok olyan frizurákat mutatni, ami nem túl hosszú, de még ma is divatos és kiálló nagy fül ellen jó lenne? (Férfi frizurára gondoltam)


Köszönöm!


(19/F)


2012. ápr. 20. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A fodrász segít majd. Ha nagyon eláll a füled, akkor érdemes a problémát megszüntetni. Vállalj diákmunkát, dolgozz, gyűjtsd a pénzt, és menj el plasztikai sebészhez. A lányoknál is nagyobb sikered lenne.

Nekem is elálló a fülem.. de én lány vagyok, és a hajam eltakarja.

2012. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah am 20l voltam.. és régen nagyon sokáig zavart a fülem, de már elfogadtam, mert 3 éve van egy barátom, aki imád, és a füleimet is szereti :)
2012. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván a fül aljáig érő haj esetleg göndör frizura, ha neked az jól áll. Nekem sajnos nem jött be a hajjal való eltakarás, mert a nagy hajam alól is kilógtak a füleim. 37/F
2013. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!