Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nálatok adnak még ricinus...

Nálatok adnak még ricinus olajat a patikában? (vény nélkül)

Figyelt kérdés

3 patikába voltam, és mindben ugyanezt mondták..

Nem adhatnak ki, csak vényre, írassam fel házi orvossal.

Az egyikbe 10 ml-t akartak adni. ?!?!


Nálatok mi a helyzet?



2012. ápr. 20. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt már csak 30 ml-t adnak ki vény nélkül, pedig kihangsúlyoztam, hogy külső használatra lesz. Érdekes mert egy éve a még egy fél literes üveggel is adtak minden gond nélkül. Gondoltam,hogy végigjárom a város összes gyógyszertárát és mindenhol veszek 30 ml-t :) Gondolom te is hajra szempillára kened?
2012. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
itt szimpla rosszindulatból nem adja ki a 70 éves gyógyszertáras, mert azt mondja ne vicceljek, hogy hashajtót kenek a hajamra. ó:D
2012. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem fiatal csajszi van az egyikbe, és már sokszor vittem, tudja mire kell, nem ellenséges, mindig adott eddig, volt hogy 2 dl-nyit is ..

A másik kettőbe sem éreztem ellenszenvet, mondtam is hogy hajra kell, mondták hogy tudják.

2012. ápr. 20. 21:18
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak most nem tudom, hogy ha elmegyek ezzel(?!) házi orvoshoz, és aztán ezért kapok 30 ml-t..

Aztán 4 nap múlva megint menjek házi orvoshoz.. aztán megint?! Vagy nem tudom hogy gondolják..

2012. ápr. 20. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kérj több receptet akkor az orvostól. :)
2012. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi!:) Bár nem ezt kérdeztem, de gondoltad nem próbálom majd meg?!;) (persze, hogy rástartolok, nehogy nekem 3 naponta mennem kelljen hozzá!:)
2012. ápr. 20. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Most egy kicsit megijedtem. Mi múlt héten vettünk, vagyis párom mert a munkahelye mellett van gyógyszertár, de hatalmas üveget kapott, most nem is tudom, hogy mennyit. 200-300 ml talán?! Lassan a tamponra is recept fog kelleni? Én úgy gondolom, hogy már többen használják hajra, mint amire kitalálták, hiszen HASZNÁL. Ha nem használna, nem vennénk meg. Nem akarok újra költeni drága hajápolókra, amik még csak nem is használ. De most egyenlőre van itthon, és remélem ugyan ott fogunk kapni újra.
2012. ápr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ma vettem vény nélkül.
2012. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem vény nélkül adtak egy litert :)
2012. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!