Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mivel kezelnétek? Értelmes...

Ti mivel kezelnétek? Értelmes válaszokat légyszi, Fontos!

Figyelt kérdés
FOGAMAT GYÖKÉRKEZELIK ÉS VALÓSZINÜLEG ÖSSZEFÜGGÉSBEN VAN AZ ARCOMON LÉVŐ KIÜTÉSEKKEL! OLYAN MINTHA APRÓ PATTANÁSOK LENNÉNEK! NEM SERDÜLÖK MEG SEMMI, ANYUKA VOK! TI MIVEL KEZELNÉTEK? KOZMETIKUSOK TI MIT MONDTOK?

2012. ápr. 21. 03:46
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

" Ti mivel kezelnétek? "


ha ,így kérdezed:


én valami keményebb dologgal kezelnélek

2012. ápr. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el vele orvoshoz.
2012. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm első! :/ pedig ki írtam hogy értelmes válaszokat várok! :( Utolsó: annyira nem durva hogy dokihoz szaladjak, kíváncsi lettem volna valami házi praktikára...! De látom itt süket fülekre (vak szemekre) találtam!!!!!
2012. ápr. 22. 02:25
 4/6 anonim ***** válasza:

" De látom itt süket fülekre (vak szemekre) találtam!!!!! "


nem,

egyszerűen rossz volt a kérdésed,az volt a baj,

máskor jobbat tegyél föl , és akkor jó válaszokat is fogsz kapni

2012. ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jobbat tegyek föl????? Mi????? Basszus ember én erre vagyok kíváncsi, erre vártam ismétlem értelmes választ! Utálatos vagy......!
2012. ápr. 22. 21:46
 6/6 Chris78 válasza:
Szerintem is orvosnak kellene megmutatni a problémát,mert nem tudhatod,hogy mi tesz jót vagy rosszat neki.Teszem fel,ha száraz kiütések zsírosabb krém kell rá és ez fordítva is igaz.
2012. máj. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!