Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes rendelni az Avonból...

Érdemes rendelni az Avonból Solutions Complete Balance krémet?

Figyelt kérdés

Az éjszakait nem tervezem megrendelni, csak a nappalit.

Ez mellé esetleg használhatnám a Beautiful Hydration revitalizáló szemránckrémet? Ugyanis a Complete Balance mellé nincs ilyen.


2012. ápr. 21. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Esetleg a Sensitive Botanicals szemránckrém jobb lenne hozzá?

Nagyon zsíros sajnos a bőröm, és a szemeim alatt vannak kis karikák, ezekre a problémákra szeretnék megoldást találni.

2012. ápr. 21. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,jók otthoni ápolásra.
2012. ápr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de a más fajta szemkrém nem lenne probléma?
2012. ápr. 22. 09:00
 4/5 anonim válasza:

Használhatsz mellé másfajtát. Én is a Beautiful szemránckrémet vettem meg, de pár nap után apró kis pöttyök jelentek meg a szemem körül, így sajnos abba kellett hagynom. (De neked lehet, hogy jó lesz) Most a gránátalmás bőrvédő szemkrémet használom, az nagyon szupi, és olcsóbb is.

A Complete Balance is nagyon jó, kb. két hónapja használom az egész termékcsaládot, szépen rendbe tette az arcomat. Csak ajánlani tudom. Azelőtt Garnier Pure termékekkel "kezeltem" magam, hát igaz a mondás: minél jobban szárít valami, utána annál jobban zsírosodik a bőr.

Egyébként az éjszakai krém egy picit ragadós, pedig gél állagú, nagyon minimális mennyiséget kell tenni, így szépen bele lehet dolgozni a bőrbe.

Na ez hosszúra sikeredett, de remélem tudtam segíteni :-)

2012. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2012. ápr. 23. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!