Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szörszálakra megoldás?

Vékony szörszálakra megoldás?

Figyelt kérdés
Igen vékonyak és nem nagyon láthatók a szörszálak a lábamon, de mégis zavar hogy vannak. Az epilátor nembir velük, elszakítja őket. Keresnék valamit ami beválhat nekem és tartós. Eddig borotváltam de sose erősödött meg és pár nap mulva ugyanugy kinőtt. ajánlat?
2009. jún. 21. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Több megoldás is van: 1. gyantázás, ezt kb. 6-8 hetente kell ismételni, előbb utóbb megritkul a szőr és egyre ritkábban kell gyantázni. Kicsit kellemetlen érzés az elején, de az ismétlések alkalmával megszokod. 2. Keress olyan kozmetikust v. kozmetológus orvost, aki ún. villanófényes technikával - nem olcsón, de kevés fájdalommal - végleg megszabadít a szőrszálaidtól.
2009. jún. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"végleg megszabadít a szőrszálaidtól" --> végleges szőrtelenítés ingyenes kipróbálási lehetőséggel? :DD


Nincs olyan, hogy végleges szőrtelenítés... Gyantáztass!

2009. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és valamilyen gyantát tudtok ajánlani ami nem szakitja el?
2009. jún. 21. 11:13
 4/5 A kérdező kommentje:
amugy egy a kozmetikusos gyantáztatás nemigan vonz, kicsit szégyenlős vagyok itt meg elég nagy az intimitás
2009. jún. 21. 22:18
 5/5 A kérdező kommentje:
uhh bocsi összekevertem most, bikinivonalra gondoltam.
2009. jún. 22. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!