Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a töredezett...

Mit ajánlotok a töredezett hajra? Hogy óvjam meg az egészséges részeket?

Figyelt kérdés
Nagyon töredezett a hajam és hosszú nincsen szívem levágatni de így nem szép meg nem is nő semmit.A kérdésem az lenne hogy van e olyan pakolás ami regenerálhatja ezeket a csúnyán letöredezett részeket?Vagy ha levágatom(szerintem az lesz)akkor mivel óvhatnám meg a vasalástól származó szálkásodás és töredezettség ellen?Köszönöm előre a válaszokat!

2012. ápr. 21. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kereső használata! Az elmúlt 3 napban legalább 5 ilyen kérdés volt..Hidd el, sokkal több értelmes dolgot találsz úgy, mintha újabb kérdést raksz fel a témával kapcs-ban.
2012. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom vn egy csomó de nem értem hogy ezek a dolgok megoldják a töredezettséget vagy védik a hajat hogy ne legyen olyan...
2012. ápr. 21. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy regenerálná mégis? Eleve a haj már halott részed. Ha még el is égett mit akarsz? Grillcsirkéből tudsz újra élő járkáló csirkét csinálni? NEM.
2012. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A különböző balzsamok, pakolások, sprayk stb.-k arra szolgálnak, hogy ápoljuk és tápláljuk a hajat, megóvjuk a káros hatásoktól (természeti hatások, nagy hő stb.). Ami eltöredezett, az már semmilyen csoda cucctól nem lesz szép, egészséges haj.


Töredezett hajra a megoldás az olló. Tudom, hogy nagyon rossz, főleg, ha növeszted, számtalanszor jártam már én is így, de muszáj. Nekem egyébként az a tapasztalatom, hogy ha már töredezett a haj, érdemes levágatni a töredezett részeket és utána elkezdeni rendszeresen a hajnak megfelelő termékekkel ápolni a hajat. Volt olyan, hogy én sem akartam levágatni, ezért balzsamot, pakolást, hajvégápolót használtam a már töredezett hajamra. Nem igazán lett jobb, de a hajam többi részét sem ápolta nagyon. Miután vágattam a hajamból és ugyanezeket használtam tovább sokkal puhább, egészségesebb volt a hajam. Tehát jobban hatott a termék! :)


Szerintem vágass belőle, utána pedig keress a hajadnak megfelelő balzsamot, pakolást. Ha nem baj, nem ajánlanék semmit, mert az, hogy pl. száraz a haja valakinek nem jelenti azt, hogy jó lesz neki az a termék, ami más száraz hajúnak. Számtalanszor jártam úgy, hogy ajánlottam ismerősöknek azt, amit én is használok, s nekik nem vált be, pedig a hajtípusunk hasonló. Szóval ezt igazából magadnak kell kitapasztalni.

És hajvasalás előtt használj hővédőt, valamint a lehető legkevesebbszer vasald a hajad.

2012. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!