Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát vágassak...

Milyen frizurát vágassak magamnak szerintetek?

Figyelt kérdés

Kicsit kerekded ovális az arcom és egyenlőre derékig ér. Milyen haj lenne az ideális?

Aki szeretne az képet/linket is mellékelhet :)


2012. ápr. 22. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj.. le ne vágasd... mármint a végéből egy picit oké hogy ne legyen töredezett, de hidd el a, azok a lányok akik hosszúból rövidre váltanak, pár hónap után ölni tudnának hogy visszakapják a régi hajukat! Nem tudom hogy egyenes vagy göndör, de egy szép loknis nem lehet rossz. pl: [link]

Vagy konty; [link]

[link]

Vagy egy érdekes fonással is feldobhatod:

[link]


Mindenesetre egy hosszú hajjal sokkat többet lehet kreatívkodni! :)

2012. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, az eredeti terv az is lett volna, hogy csak a töredezett végek lesznek levágva. :) A tépetésre gondoltam, hogy legyen némi változatosság is benne, mert most elég egyenes :D De rövid semmiképp nem lesz, :D

Amúgy igen, imádom a hosszú hajamat, pláne hogy találtam néhány frizuratippet a youtube-on. Köszi a képeket, ha gondolod én meg elküldöm a videókat.

2012. ápr. 22. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! nekem elküldheted a videókat:$
2012. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!