Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen sampon jött be?

Nektek milyen sampon jött be?

Figyelt kérdés
Amitől nem is zsírosodott a hajatok, nem is volt száraz?
2012. ápr. 22. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Head & sholders,meg az Avonos. De az Avonos hosszú távon használva nekem szárítja a hajam.
2012. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Borzasztó zsíros a hajtövem, a citromos Head & Shoulders vált be leginkább erre a problémára. Az összes többi samponnál azt érzem és látom is, hogy nem tisztítja meg rendesen a fejbőröm. A hajam végét viszont nagyon szárítja, azt balzsammal kezelem meg mindenféle hajvégápolóval, de nem sok eredménnyel, mert másnap újra sprőd lesz. Ha erre van valakinek tippje, szívesen fogadnám...
2012. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
l'oreal, és mellé szintén l'oreal festett szőkéknek való balzsama:D amúgy természetes barna hajam van, de esküszöm ez a balzsam a legjobb, mert több ápolót raknak bele mint a normálba:)
2012. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Wu2 Normál és zsíros hajra. Sokat próbáltam már mindenféle problémára, de egyik sem az igazi, mindnek volt valami buktatója. wu2 nem csinál semmi különlegeset, arra van nekem a ricinus és a hajápolótej, a sampon számomra akkor jó, ha tisztít, mást nem kell tudnia.
2012. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Syoss
2012. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a baba citromleves és 2in1 minden hajtípusra való sampon, illetve a head&schoulders sensitive vált be. Ezektől normál a hajam, nem zsírosodik gyorsan, nem korpás, nem is szárítja annyira.

A hajhosszamat kissé szárítja a cirtomleves baba és a head&schoulders, de mivel utána használok balzsamot és pakolást egyáltalán nem vészes a helyzet. :)

2012. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Head & Shoulders vált be,mondjuk nekem a niveás meg hasonlókkal az volt a bajom,hogy korpás volt a hajtövem.

[link] ezt pl szeretem,szép puha lett a hajam,csakhát...

2012. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!