Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
középhosszú. Ha megmosom mindig "lufi" lesz belőle. Olyan, mint ha egy kicsi kutya lenne. Már nagyon unom, mert szeretném min. hetente megmosni, de 3-4 napig tart, míg visszaáll a normális állapotba.
2012. ápr. 22. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy hajad lesz, nem egyenes? ha igen, akkor próbáld ki, hogy hajmosás után balzsammal kened be a hajadat, és egy-két percig rajta hagyod, majd leöblíted. Nekem az segített. Már ha ez a probléma...
2012. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én hajszárítás előtt alaposan kifésül a hajam, nekem ez segít. Igaz, utána még mindig szállós, de már megszoktam. Pl. hajpántot vagy csattot szoktam alkalmazni
2012. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az oroszlánsörényes effektusra gondolsz? Nekem olyan.

Most az vált be, hogy hajmosás után a törölközőszáraz hajamra teszek egy kis hajhabot, ami tartást ad neki. Főleg a tövéhez teszek, hogy szépen megemelje majd. Aztán lehajtott fejjel kicsit rászárítok, majd abbahagyom és hagyom magától száradni. Amikor majdnem száraz a hajam, felcsatolom kis csatokkal és tincsenként megpróbálom egyenesre szárítani. Többé-kevésbé sikerül, és mivel a hajszárítót is csak kb. 10 percig használom nem olyan káros. Nem lesz full egyenes a hajam, de nagyjából az. Volt, hogy kinevettek miatta, de én elfogadtam, hogy ilyen. Nem fogom folyamatosan vasalni és ezáltal elb*szni, csak mert egyesek kinevetnek miatta.


Ezt szerintem érdemes kipróbálni, hátha beválik neked is! :)

2012. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!