Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy a ricinusolajtól...

Igaz, hogy a ricinusolajtól havi 3 cm nő a haj?

Figyelt kérdés

Nem rég fejezték be a kemoterápiát nálam és szeretném, hogy minél hamarabb megnőne :( Azt olvastam több helyen is, hogy gyorsabban nő tőle a haj. Igaz ez? Különféle recepteket is olvastam hogy mivel lehet jól összekeverni.

Én kipróbáltam tegnap, csak úgy simán rá kentem. kicsit izés volt, aztán olvastam, hogy meg kell melegiteni. Ki hogy csinálja?



2012. ápr. 24. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, gyorsabban, dúsabban, erősebben nő tőle a haj. Én is megmelegítem, aztán éjszakára rajta hagyom törülközőbe tekerve a fejemen, reggel pedig lemosom. Ezt heti2x, és látványosan nőtt:)
2012. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem például csomókban hullott tőle és semmivel nem nőtt gyorsabban. Egyedül a vitaminok váltak be nálam. Mivel a legfontosabb a hajnak a B vitamin, ezért ilyet szedek: [link]

Még a hajvitaminoknál is több B vitamin van benne, nekem sokkal gyorsabban nőtt a hajam tőle, mint általában. 20 nap alatt kb. 2 cm-t.

2012. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem egyátalán nem segített,hullani kezdett tőle a hajam.
2012. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

LEGENDA!

Nekem nem nőtt, bár hullani se hullott

2012. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hónapok óta használom de a 3 centi az túlzás! lehet h valakinek valaha nőtt annyit. de én nem így tapasztalom, kicsit gyorsabban nő de nem ilyen brutálgyorsan
2012. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a melegítés hüeség. elvesz tápanyagait akkor!
2012. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek hetente nő 3-4 cm-t !! azt nem tudom hogy hogy csinálja de...eléggé durva.
2012. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!