Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem "egyformán" barnulok a...

Nem "egyformán" barnulok a szoláriumban, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg, valamiért a dekoltázsom észrevehetően fehérebb marad, mint mondjuk a hasam. Őszintén szólva nem valami esztétikus, nem tudom mit tehetnék. Tavalyi bikinivonal meglátszik kicsit, de úgy összességében fürdőruhát nem érintő részek is fehérebben maradnak. Tudok ez ellen valamit tenni? Előre is köszönöm! :)
2012. ápr. 25. 15:18
 1/3 Mendus ***** válasza:
Ugyanez van velem is, csakhogy nekem az arcom is sokkal fehérebb szokott maradni mint a hasam :S Én szoktam venni erős pigment tartalmú barnító krémet, nagyon finom az illata is, mert kókuszos, és csak az arcomra és mellkasomra kenek belőle, és a popsi alatti részre ahol ugye két fehér csík marad, a fekvés miatt, szóval ez segíteni szokott nekem! :)
2012. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Az arcom nekem is nehezen barnul, én bronzosító gélt használok, ami feszesíti is a bőröm. ;)

2012. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nicole0605 válasza:
Használj rá valami erősebb szolikrémet és szerintem akkor jobb lesz:)))
2012. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!