Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itthon van rá esélyem hogy...

Itthon van rá esélyem hogy találok ilyen színű hajfestéket/színezőt?

Figyelt kérdés

[link]


szeretnék ilyen vagy ilyesmi színű hajat de még sehol sem találtam ilyen színű festéket:( ha valaki tudja hogy találok megköszönném ha megosztaná velem...


2012. ápr. 25. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fehér, vagy nagyon világos szőke?? :O
2012. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kép megvan szerkesztve, szóval a csajnak se teljesen "fehér" a haja
2012. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oda van írva a kép alá hogy cosplayer, tehát ez csak egy jelmez. A cosplayerek szintetikus parókát hordanak a kosztümeikhez. Az ázsiai hajat szinte lehet szalonkörülmények közt ennyire kivilágosítani.

Egyébként ha kiszőkíted a hajad annyira hogy ilyen limonádé színe legyen

[link]


Aztán kensz rá palette tone creme 310-es árnyalatot (700 Ft körül van DM-ben v rossmannban) akkor fehér lesz.

2012. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fehér és nem láttam hogy cosplayes:/ de emlékszem hogy már láttam valakin nem ennyire fehér hanem picit sötétebb de az nem paróka volt. most barna a hajam. nem lehet egyből fehérre előbb muszáj kiszőkíteni?:(
2012. ápr. 25. 22:41
 5/5 anonim válasza:
Elmész fodrászkellékesbe,(nem drogériába)és ott adnak Neked.Vagy fodrász kikeveri, csak az drágább.
2012. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!