Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a viszonylag legtermész...

Melyik a viszonylag legtermészetesebb szőke hajfesték? Mostanában mindig kiscsibe-szőkére sikeredik.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok árnyalatot akarsz világosítani, azért sárgás. Használj hamvas árnyalatot vagy festés után kenj fel olyan hajszínezőt aminek a dobozán fehér hajú modell van. Azokban olyan sok a lila pigment hogy biztos segít eltüntetni a sárgaságot. Nyugi, nem lesz tőle fehér a hajad, csak ha előtte teljesen ki van szőkítve. De mindenképp tartós színező legyen, ne tartós hajfesték. A festék világosít is, a színező csak árnyal vagy sötétít.
2012. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg egy linket vagy egy márka nevet nem tudnál adni?
2012. ápr. 25. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:

A palette tone creme 310-es árnyalata pont ilyen. Vagy a palette intensive color creme-nek van egy egész sárgás hajszín elleni sorozata. Kék dobozos

[link]


De bármi olyan hajfesték aminek a színe valamilyen hamvas szőke, jeges szőke, sarki szőke vagy a kód .1-re végződik, az jó a sárgaság ellen.

2012. ápr. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hiába vásárolok HAMVAS festékeket, mindig sárgás vagy vöröses lesz, pedig sötétszőke vagyok csak..
2012. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt kérdezném, hogy nekem kb egy hete lett befestve szőkére. Coleston Vaníliaszőke. De sárga.:( Ha most rákenek egy színezőt amit említettél, akkor javulni fog? Nem lesz szürkés kékes?
2012. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Festés után mindig lekell hamvasítani de ehhez fodrászt ajánlok hogy ne legyen nagyon fehéres szürkés a hajad. De minden hónapba ha fested a hajad kend be hamvasítóval de van olyan aki minden hajmosás után bekeni.
2012. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!