Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogyha levágatom...

Miért van az, hogyha levágatom a hajam, akkor rögtön utána nem tetszik, de két nap múlva már sokkal jobban néz ki?

Figyelt kérdés
anyukámat kérdeztem, de azt mondta jól néz ki :D (ő a fodrász)
2012. ápr. 26. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanígy szokott lenni:D Szerintem csak a hirtelen változás miatt nem tetszik egy ideig:D utána e
2012. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom először furcsa,meg új meg mittudom én,és nem szoksz hozzá.
2012. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez még istenes, nálam pont fordítva szokott lenni.:) Miután levágták és a fodrász megcsinálja akkor tök jó, viszont miután megmosom és magamnak kéne beállítani akkor már nem lesz olyan és akkor rendre meg is bánom mindig az új frizurát.:)
2012. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálam is így van, de nekem addig nem tetszik, ameddig nem mosok hajat. utána már jó, mert tetszik ahogy a fodrászom levágja a hajam, meg a fazon is általában, csak utálom azt a sok hülye kenceficét amit a hajamra pakol,mert olyankor ha elalszom akkor nem tudok vele mit kezdeni. :)
2012. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak addig nem tetszik a hajam mig meg nem mosom. Én speciel a beszárítással nem vagyok megelégedve. Túlságosan kihúzza körkefével és emiatt "összeesik" a hajam. A lakkokról, habokról már leszoktattam a fodrászom :-)Egyszerűen amikor én szárítom ezerszer jobb és ezt mások is észreveszik. Egyedül a Bio hajvágószalonban szárították be úgy a hajam, hogy nagyon tetszett. De amikor a saját fodrászom csinálja az borzasztó. Pedig tud vágni, de beszárítani... 10 év alatt sem sikerült neki :-(
2012. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ezzel igyvagyok énis! vagyis legalább eddig igy voltam ..
2012. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!