Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a vélemény a Logona kókuszo...

Mi a vélemény a Logona kókuszolajról?

Figyelt kérdés

[link]

Hajvégápoló nagyon elzsírosítja a hajat, azt nem kell kiöblíteni? Illetve írták, hogy hamar elfogy, de valaki meg írta, ha nem hagyjuk megolvadni akkor nagyon sokáig elég ez az 50 ml, szerintetek?



2012. ápr. 27. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj Én ezt a márkát pont nem ismerem,sőt sajna még kókuszolajom sem volt,pedig már évek óta szeretnék venni egyet...Lényeg,hogy nagyon jó lehet! Én amúgy is pártolom az ilyen természetes dolgokat és utána jártam már ennek a témának is.Az összes jófajta hajvégápoló alapanyaga a kókuszolaj.Nem kell kiöblíteni. Várom a személyes beszámolódat majd!:)
2012. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ha valamikor beszerzek akkor megírom.:)
2012. máj. 5. 22:37
 3/7 Banya92 ***** válasza:
Nekem van! :) Annyi a titka hogy nedves hajvégre vagy a haj hosszára csak egy picit kell felkenni és eloszlatni, így nem lesz zsíros, nem kell kimosni. És tényleg igaz, hogy sokáig elég, mivel csak egy kevés kell mindig. Szerintem kb. fél évig is elég. Viszont ha pakolásnak akarod hajmosás előtt, akkor ajánlom, hogy vegyél inkább sütéshez való kókuszolajat, mert az 1 literes és olyan 1500 ft körül van, mert pakoláshoz többet kell rá kenni és mindenhova. Remélem tudtam segíteni :)
2012. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

azóta vettem, de nem Logonásat....de az is 100%-os szűz kókusz...és 120 ml...gyógynövényboltba vettem:)

2012. máj. 18. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Na és milyen?:)
2012. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
S azt sem írtad mennyiért stb...,pedig mondtam,hogy várom a beszámolódat!:)
2012. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1490 forint..tehat jobban megerte, mintha a logonasat vettem volna. Az is van ennyi es csak 50ml.:)

Amugy jo nagyon..bar meg olyan nagy valtozast nem latok, de legalabb nem vmi szilikonos bevonatot kepzo hajvegapolot kenek, hanem ez tenyleg apol. Es van a kokuszba alapba B es E vitamin..:D az meg jo a hajnak.:)

2012. máj. 22. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!