Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 14 vagyok és szülői beleegy...

Ha 14 vagyok és szülői beleegyezéssel megyek tetováltatni megcsinálják a tetkót?

Figyelt kérdés
egy fecskét szeretnék a jobb karomra,és az egyik szülőm is jönne velem a szalonba.
2012. ápr. 27. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott kell megkérdezni. Amúgy szerintem szalon függő. De nagyobb esélye van ennek mintha szülő nélkül mennél el.
2012. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát figyelj, tudom nem ez volt a kérdés, de:

ennyi idősen ne tetováltass magadra semmit, mert biztos megfogod bánni! Várj vele még pár évet, általában amúgy a szalonokban is 16-tól csinálnak szülőivel, alatta szóba se állnak veled, de ez nem véletlen.

Ha mindenki magára tetováltatná azt, amit 14 éves korában gondolt, rengeteg csalódott ember lenne... van pár ismerősöm, akik most takargatni próbálják a 14-15 évesen elkészítettet tetkójukat

2012. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem is várni fogok még vele,mert ha arra gondolok hogy pár évvel ezelőtt mit akartam volna magamra tetováltatni...hát...embarrassing..és nem szeretném hogy pár év múlva ez bekövetkezzen és ne lehessen visszafordítani.Ha nem is éveket de legalább pár hónapot még várok,és ha nem változik a véleményem akkor megcsináltatom:D köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 28. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!