Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A friss tetoválásom levedzik,...

A friss tetoválásom levedzik, ez meddig normális és mikortól jelent gondot?

Figyelt kérdés
Tegnap készűlt a vádlimra...nem kicsi...eléggé fáj is..még mindíg levedzik és enged egy kis színt...ez tudom,hogy normális,de meddig lehet ez? Azt írják,hogy pár óra...ez már jó pár óra...és follpackozni kell,meg vékonyan kenni..előtte letörölni,tisztítani...ettől nem ázik ki a festék? Mármint,hogy állandóan melegben van,follpackban! Nyugtassatok meg!!!

2012. ápr. 28. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

nem pár óráig folyik a festek,nekem volt h 3 napig.ez a normális.nem világositott fel a tetováló?

A fóliázást 2 napig kell folytatni arra maximálisan oda figyelve, hogy ne fülledjen be.A fólia éjszaka végig az alvás idő alatt legyen rajta a tetováláson,Illetve napközben kell még fóliázni ,miután felkeltél 3-4 órán át illetve mielőtt lefekszel 3-4 órán át ajánlatos fólia nélkül levegőztetni vékonyan lekenve Bepanthennel a köztes napközbeni időben legyen vastagon kenve fólia alatt. Ha fenn áll a veszélye, annak hogy kosz kerül a friss tetoválásba ,ami gyulladást okozhat akkor lehet még tovább fóliázni .A második nap után vékony rétegben kell lekenni tisztítás után a tetoválást és ezt naponta 3-4 alkalommal megismételni.Négy-öt nap alatt sokaknak begyógyul, de még a rendkívül érzékeny bőrűeknek is befejeződik a gyógyulás tíz nap alatt, tökéletesen.Ezután nem kell gyógykrémet használnod, viszont ha jónak látod, testápolóval kezelheted máskor is.



Ne vakargasd, és ne szedd le a száraz réteget akkor sem, ha az nagyon vékony, magától kell lejönni.

2012. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:
Úgy van, ahogy az első írta, de ne vastagon kend a bepanthennel, hanem vékonyan.
2012. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kenés előtt babapopsi törlővel letörölgettem. ÉS soha ne kend vastagon!

Nekem is pár napot mondtak, durván a második nap elejére már nem engedett színt.

2012. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!