Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki haját vágatta (ták) le...

Valaki haját vágatta (ták) le egyéb okok miatt? (sport, tetű, suli ilyesmi)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Enyémet még nagyon régen. Még elsős koromban elmentem egy ilyen nyári táborba és ott valamelyik lánytól sikeresen összeszedtem a tetveket :S A 2. osztályt gombafrizurával kezdtem -.-


20/L

2012. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4-5 éves koromban derékig érő hajam volt, amit levágattam kleopátrásra, mert nagyon tetszett. 2 héttel később elaludtam rágógumival a számban, ami éjjel sikeresen beleragadt a hajamba és az egészet fiúsra le kellett vágni. Még most is emlékszem, ahogy ordítok miközben anyám vonszol be a fodrászhoz... Akkor megfogadtam, hogy többet nem vágatom le soha a hajam, és így is lett. Az elmúlt 18 évben nem volt levágva.

A húgomnak volt még jóval fenék alá érő aranyszőke haja mikor kicsi volt, de amikor iskolás lett le lett vágva vállig érőre, mert anyánk hajnalban járt dolgozni és nem tudta többet reggel megfésülni.

2012. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!