Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen göndör haj szép?...

Az ilyen göndör haj szép? (kép) Hogyan kell ápolni a göndör hajat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ilyen hajam van, de csak váll alatt egy picivel lóg le. Meg talán picit göndörebb(Olyan, mint a Jóban Rosszban-ban Beáé). Szerintetek szép lehet?

Amúgy hogyan kell ápolni a göndör hajat? Mert én hetente egyszer fésülöm, amikor meg van mosva. Vagy máshogy kellene?



13/L



2012. ápr. 28. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
kép?
2012. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 28. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem szép,de én nem tudom elképzelni hogy hetente egyszer fésüljem...mármint én naponta 2x-3x fésülködöm-persze nem göndör a hajam-,mert néhány óra alatt összekócolódik:/
2012. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is göndör a haja mondta hogy ő sem szokta nagyon fésülni (nem nagyon lehet csak mosás után).Amúgy sokan nagyon örülnének ha ilyen hajuk lehetne :) Szóval légy rá büszke nincs vele semmi gond
2012. ápr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lényegében a hajhab ami nagyon fontos az ilyen hajra,mivel nem lehet annyira ápolni az napokig szép tartást eredményez. De nem hiszem h hajszárírtó használata jó lenne ehez, mivel szétszedné és kiszálasítaná a tincseid ... Miután megszárad viszont az újjaidra tekerve egy kis hajlakkal még jobban megformázhatod!
2012. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hajlakkal és hajhabbal még nem próbálkoztam, de majd lehet kipróbálom:)

2012. ápr. 29. 08:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon sűrű...
2012. ápr. 29. 08:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Habot, lakkot semmiképpen nem ajánlanék. Csak összeragasztja és keménnyé teszi, bár ha ez a cél, akkor csináld.

Vannak kifejezetten göndör hajra való krémek, amit kiemelik a tincseket, de a haj puha marad. Ilyenekre vadássz inkább. Pl. Tigi Foxy Curls.

2012. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem szabad fésülni naponta! én is csak heti egyszer, hajmosásnál fésülöm ki (de néha még akkor se). szárazon egyenesen tilos, mert söprű lesz.

göndörítő habot használj rá, nem tudom, otthon van-e, de nekem a John Friedás Curl reviver mousse jött be a legjobban, az enyém is olyan, mint a képen.

s a balzsamot ne mosd ki belőle, vehetsz leave-int is, de az se gond, ha az elvileg kimosandó nem mosod ki, megtartja a hullámokat.

2012. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!