Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha lóg a...

Mit csináljak, ha lóg a mellem? Apuék azt mondták, hogy nem vesznek mellfeszesítő zselét, hanem gyúrjak mellizomra, de nem találtam semmi ilyesmit a neten, és nagyon zavarnak 14L

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi idősen lóg a melled? Mellfeszesítő zselé semmit nem hatna sajnos, hidd el
2012. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, mert elég sokat fogytam, és mint minden nő/lány én is onnan fogytam először.
2012. ápr. 28. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:

úh, szegény.... hán ykilót fogytál? én most akarok kb 5-öt és én is 14 vagyok... viszont nekem nagyon kicsi a mellem (az a-s kosarat sem tölti ki rendesen) és félek hogy azt is eltűnik hogyha fogyok.... de szerintem ezeket csináld

1. állsz, terpeszben a láb (vállszélesség), mell előtt a két kezed összeteszed (a két tenyeredet egymás felé), könyöködet is úgy teszek hogy az egész karod párhu

zamos legyen a földdel és összenyomod a két kezed

2. ugyazez, csak úgy, hogy a fejed fölé emeled a két karod és ott nyomod össze a két tenyered

2012. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!