Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orrom tele van apró pici...

Az orrom tele van apró pici fekete pontocskákkal, mitesszerekkel, és akárhogy radírozom, nem jönnek le! Menjek kozmetikushoz? Vagy hogy tűntethetném el?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
gőzöld, majd nyomkodd ki. :)
2012. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kozmetikus sem nyomja ki az összeset.

Én gőzölni szoktam és nyomkodni.

2012. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én mézet kentem az arcomra, hagytam rajta kb 20 percig, utána kockacukorral ledörzsöltem. nálam eltüntette a mitsszereket. egy próbát pedig megér.
2012. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A gôzölést még nem próbáltam, nagyon köszönöm a tippet! Azt, gondolom forró vízzel kell.. köszi mindenkinek!
2012. ápr. 28. 20:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, mennyi ideig kell gôzölni?
2012. ápr. 28. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Forró víízel ja, de tegyél bele kamillát is.

Egyébként vagy 20 percig, ha bírod addig.

Egyébként a cukros-mézes dolgot én is csináltam, de nekem attól csak sima és puha lett a bőröm, de az is jó.

2012. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, sokat segítettél!:)
2012. ápr. 28. 21:52
 8/8 anonim válasza:

Mondok egy tippet, ami nekem bevált.

Kamilla teával gőzőlögtesd ki az arcod, kb 10-15 percen át.

Közben előkészítesz egy aktív szén tablettás arcapakolást, és rákened az arcodra, ezt hagyod kb 30percig, nekem az összes miteszert kiszedte, és nagyon szép börőm lett tőle.

Napi tipp: keress egy gélt/ arctísztítot ami beállítja a bőrőd pH értékét megfelelőre és minden nap, reggel meg este jól tisztísd le az arcod vele, utána meg fertőtelenítsd. :) Na meg csak mínőségi kozmetikumokat használj. Nekem ezektől jött helyre a börőm minősége. :) Persze, időnként használok egy-egy jól bevált aloes, meg kókusz olajos pakolást, számtalan recept van a neten. :)

2017. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!