Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ballagási frizurának ez...

Ballagási frizurának ez nagyon extrém? Link.

Figyelt kérdés

lapockáig érő,egyenes, világosbarna hajam van, baloldalt lenyírt hajam van.


[link]


ebből megoldható ez a frizura, vagy inkább ilyesmi legyen:

[link] második kép.


meg ha valaki tud valami visszafogott, egyszerű sminket, az linkelhetne olyat is. Barna szem, kreol bőr. 8-os ballagás lesz. köszi előre is! :))

14L



2012. ápr. 28. 18:47
 1/6 anonim válasza:

Ha az egyik oldalon le van nyírva,akkor egyiket sem lehet megcsinálni belőle, nem? A fodrász biztos tud benne segíteni.


Smink: http://www.youtube.com/watch?v=uVLL1KoQg-I&feature=relmfu > szerintem ez tökéletes egy 8.os ballagásra :) Ha nem tudsz angolul,az sem baj, mert látod mit csinál ;) Sok sikert! ;)

2012. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben kiengedve hagynám a hajamat és behullámosítanám...az olyan szép tud lenni egy kis csillámmal...:)

Sminknek pedig csak szempillaspirált, szemceruzát és csillámot használnék.Tudod vannak azok a csillám gélek amiket lehet hajra meg bőrre is kenni.Azt fel lehet kenni a szemhéjra is.Én 420 Ft-ért vettem tegnap a Rossmanba.Szerintem a csillámnál nincs jobb!:D

2012. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem extrém. Aranyos.
2012. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

vivuss014 dehogynem, mind kettőt megoldható, most néztem meg, felkontyolt hajjal gépezek :)


én sminknek valami tussal kihúzott, cicásra gondoltam, a mindennapokban is így szoktam, csak szemcceruzával

2012. ápr. 28. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
én is most fogok ballagni, és úgy lesz a hajam mint egy átlagos hétköznapon..alapsulis ballagásra mi a sz@rnak kell? -.-
2012. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szeretnék igénytelennek tűnni... ha már az ofő kifizettet velünk 8 ezret a ruháért, had nem menjek már hétköznapi hajjal.d
2012. ápr. 30. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!