Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tonikok vannak amik...

Milyen tonikok vannak amik nem szárítanak és nem hagynak ragacsos érzést maguk után?

Figyelt kérdés
Ha olyat írtok ami a pattanásokról a gyulladást is lehúzza az nem lenne rossz, de elsődleges hogy NE RAGADJON... Köszi!

2012. ápr. 29. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A clean&clear tonikok nagyon jók! 1000 ft, két féle van és teljesen tisztának és frissnek érzed használat után az arcodat tőle! :P én most vettem előszőr de nagyon meg vagyok vele elégedve! a pattanásaim is enyhültek, és egyáltalán nem ragad! egyébként minden tonik kicsit szárít! a legjobb ha utána bekened a bőröd hidratáló krémmel, hiszen ez a 3 lépéses arcápolás elengedhetetlen kelléke. ha csak a tonikot használod, akkor nem fognak elmulni a pattijaid. használj tisztítót(nedves törlőkendő, szappan, stb..) aztán tonikot, és utána egyakármilyen hidratálókrémet! remélem segítettem: szijja!!
2012. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én garnier pure control tonikját használom,szárít mint minden tonik,de nagyon frissít is:) Egyáltalán nem ragad,bár még nem is találkoztam olyan tonikkal hál isten:) 1000 ft körül van az ára én szeretem,jó a pattik ellen!
2012. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom hogy mindegyik szárít egy kicsit, csak nem mindegy hogy szétszárít vagy egy hidratáló krémmel ellensúlyozni lehet-e.
2012. ápr. 29. 20:36
 4/4 anonim válasza:

Nekem az Eveline Pure Control zöld színű (nyugtató-puhító) tonikja vált be, nem ragad, nincs benne alkohol, és amit ígér, beváltja, nagyon szeretem, 1 percig ragad, de amint megszárad, semmit nem érzel, ráadásul nagyon jó árban van (750 ft körül). Ezen kívül egyáltalán nem szárít, egy próbát megér.

A kék színű társa szintén ilyen (mélytisztító), ugyanebben az árban van, csak abban található alkohol is.

2012. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!