Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik szőrnövesztő szer?

Létezik szőrnövesztő szer?

Figyelt kérdés
Találtam 1 szőrnövesztő kapszulát,de az egész interneten csak ezt az 1 oldalt találtam.Ha nem létezik,hogyan tudnám elérni,hogy gyorsan nőjjön a szőr az arcomon?Olvastam még olyat,hogy a hajnővesztő sampont rákell kenni az arcra vagy ez baromság?:D

2012. ápr. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonokon kívül semmi más nem mozdít rajta :D
2012. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nagyon akar nőni az arcomon a szőr,próbálom egyre sűrűbben leborotválni és kezd kicsit nőni,de világos szinű és nemlátszik..nemtudom már mit csináljak vele:D
2012. ápr. 29. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A ricinusolajtól gyorsabban és erősebben nő a szőr, mi lányok a hajunkra használjuk általában, de nem tudom, hogy arcon mennyire működik :D
2012. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Más annak örül ha nincs szőr az arcán:) örülj mig nincs:)
2012. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cheasy válasza:

Tökéletesen együttérzek a kérdezővel.

Nekem más testrészre kellene több szőr.

Mindegy, hogy milyen régi a téma, engem is érdekelnének megoldások.

Ha lehetne, ezúton üzennék a csiga kedvelőknek, hogy párom roppant izgatónak találja a férfi testszőrzet minden tipusát, ahogyan én os a női nemi szőrzet igényes megjelenését. Félretéve az oktalan dogmákat, minden szőrzettipus lehet higiénikus, ahogyan a haj is. Nem tartanám ésszerűnek a nők hajának tarvágását sem, hisz az is szőrzet.

Ebből a szempontból már nem olyan elvetendő a téma.

2018. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!