Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is gáz ha egy...

Szerintetek is gáz ha egy férfi borotválja a kezét?

Figyelt kérdés

Egy csomó fiúnál láttam hogy a keze sima és nincs rajta szőr, de a a lábán pedig van... Gondolom borotválják.

Erről mi a véleményetek?


2012. ápr. 29. 17:45
 1/6 anonim válasza:
Szerintem tök felesleges borotválni. Utána csak rosszabb lesz és később, mikor már nem ez lesz az elsődleges dolguk, olyanok lesznek, mint a majmok!
2012. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy borotva. Valakinek szőke a kezén a szőr,és a lábán meg barna-fekete.

Amúgy igen,nevetséges.

2012. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szánalomra méltó. Ráadásul biztos nagyon viszket.


Engem egyszer a haverjaim akikkel együtt jártam gyúrni meggyőztek, hogy borotváljam le a mellkasomat. Egy hétig pokolian viszketett és apró pattanásokkal lettem tele. Ráadásul sokkal jobban néztem ki szőrösen. Soha többé nem borotválok le semmit az arcomon kívül!

2012. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Baromság, hogy ojan lessz a szőr mintha majom lennél. Engem nagyon zavart, főleg, hogy nyáron nem tudtam bekenni naptejjel és csak foltosra barnultam le. Ezér én borotválom. Nekem nem viszket! Ha te leszeretnéd borotválni, borotváld, ne halgass másra ezért rám se halgass :D
2012. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is borotválom és nem lett olyan mint egy majomnak,és nekem sem viszket.Engem zavar,hogy rettenetesen hosszúra nől a karszőrzetem és valahogy jobb ha leszedem.
2012. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szőrtelenítem a kezem, lábam, de én epilátorral csinálom. Sokkal jobb érzés szőrtelennek lenni. És a baráti körömbem lévő csajok szerint is jobb így!

28F

2013. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!