Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kar gyantázás után ugye nem...

Kar gyantázás után ugye nem megerősödve, sötétebb színben jönnek újra elő a szőrszálak?

Figyelt kérdés
Még nem csináltam, kissé tartok tőle... Borotva persze eszembe sem jut! De olyan hosszúak a szőrszálak. Egy lánynál ez kissé gáz, nem?!
2012. ápr. 29. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A genetikailag meghatározottnál nem lesz vastagabb, de ha nem csinálsz vele semmit, azt a szintet akkor is el fogja érni. A génjeidet nem tudod legyantázni magadról.

A gyantázás a leghatásosabb módszer amivel ideiglenesen eltávolíthatod a testszőrzetedet, viszont fájdalmas is.

Szőrtelenítő krémre nem gondoltál? Az nem fáj és nem is lesz utána szúrós a karod.

2012. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először de. Sokadik gyanta után elgyengülnek a szőrök.

A szőrtelenítő krém meg majdnem ugyan az, mint a borotva a hatást tekintve.

2012. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem,nekem ugyanolyan szőke szálak nőlnek.
2012. ápr. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sz.k.réka16 válasza:

nekem szerencsére nincs ilyen problémám..születésemnél volt vmilyen probléma,amitől alig,de helyenként nem is nő szőröm..bár a lábamon van,illetve most kezdett el nőni úgy istenigazából,és akarok kezdeni vele vmit..akkor a borotva semmiképp ugye?

de gyanta meg eléggé fáj..mi legyen??

tudtok olcsó szőrtelenítőkrémet?

2012. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lábamon próbáltam már a szőrtelenítő krémet, nem volt hosszabb hatása, mint a borotvának :(

Még az epiláláson gondolkozom, de ha belegondolok mennyire fájt/csípte a lábam az elején... hát, a karomon lehet még rosszabb lenne!

2012. ápr. 30. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!