Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magas srác vagyok, rövid,...

Magas srác vagyok, rövid, szőke hajjal. Arra gondoltam, hogy kivasalom a hajamat, és csak simán hajlakkal, ill. tupírfésűvel meg tudnám csinálni, mint a képen van? Erről hol találok részletes útmutatót?

Figyelt kérdés
Link: [link]
2012. ápr. 29. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező , ehhez félhosszú haj kell ás fazon.
2012. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másodiknak: Értem, köszi. És hogyha kivasalnám a hajamat, akkor a mostani 3cm-es hajammal mit tudnék kezdeni? Mindenféleképpen fel szeretném állítani.
2012. ápr. 29. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
3-cmes hajjal sajnos nem sok mindent lehet.Kivasalhatod és wax segítségével belőheted.De hogy a képen láthatót eléred ahhoz még növesztened kell.
2012. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
zselével tudsz esetleg tüskés/kócos frizurát kreálni.
2012. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hoppá, lemértem, 5 cm vasalás nélkül. Tüsi haj elég érdekesen áll nekem, mert magas vagyok, elég nagy állal(nem nagyon nagy, csak nagyobb, mint az átlag), és arcformámhoz se illik. Eddig mindig középre volt állítva, gondoltam, h kipróbálok másfélét is. Ötletek?
2012. ápr. 29. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!