Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 15 ös faktorszámú naptejjel...

Majomajom kérdése:

Ha 15 ös faktorszámú naptejjel napozom délben az meglatszik majd valamennyire?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
meg ne próbálj délben kifeküdni a napra.... akár milyen faktor számmal is.. amúgy milyen a bőröd... fehér .. barnás... vagy kreol ?.. mert ha fehér vagy barnás, akkor meg pláne nem elég a 15 faktoros... 2 óra körül már kifeküdhetsz, de csak 10-15 percre... ha meg kerolos vagy, akkor meg elég a 15 faktoros, és akkor kicsivel lehetsz tovább 20-25 perc... csak vigyázz, mert hamar leéghetsz... :)
2012. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tegnap 40 faktorral nyírtam füvet 1-2 körül, és nem volt elég :) Szerintem ne kísérletezz, feküdj ki később.
2012. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hat majd akk kesobb fekszem ki, hát elég fehér a bőröm..sajnos, tegnap kinn feküdtek 2 órát meg is lett az eredmenye :S elég durván leégtem
2012. ápr. 30. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
15ös faktor, az édes kevés a mai UV sugárzáshoz képest. Elég magad faktorszám kell ma már ahhoz, hogy védjen valamicskét. Emellett barnulni még tudsz. De tényleg ilyen 4-5 fele ajánlatos inkább.
2012. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hat meg annyiara eros ez a nap...
2012. ápr. 30. 14:43
 6/10 anonim válasza:
Hát nem tudom.... nekem szintén fehér bőröm van és délbe kiszoktam feküdni a napra semmilyen fényvédővel... semmi bajom sincs.. egy csöppet megpirulok de semmi.. nem hámlok ... semmi... és szépen fokozatosan kezdek barnulni.. ha kened magad ilyen 50-es meg ilyen cuccokkal 100% h nem barnulsz le :) ha ilyen 10-15-el akkor talán de még akkor sem igazán.. én 5 faktoros naptejet ajánlok az arcodra mert ott érzékeny de máshova nem kell... kifekszel egy fél orát és nem lesz semmi :)
2012. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hat vasarnap kifekudtem 2 orara ugy hogy nem kentem be magam csak vizzel locsolgattam magam...es ck a nyakam meg mellem egett le, azert kenem magam mostmar :D
2012. máj. 2. 19:00
 8/10 anonim válasza:

Óvatosan az elejéén szerintem, de ha van alapszíned, akkor elég bőven.

Én már évek óta olyan napvédőt veszek ami babáknak is jó, mert attól tutti nem égek le, aztán meg napolaj - attól leszek jó csoki :)

2012. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) szeretnék már barna lenni
2012. máj. 3. 18:40
 10/10 A kérdező kommentje:
már azért elég barna vagyok, de nem eléggé :D
2012. máj. 3. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!