Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A head and shoulders valóban...

A head and shoulders valóban segít a korpák eltüntetésében?

Figyelt kérdés

vagy csak a márka miatt tartják így?

És ha igen akkor melyik head and shoulders típusú sampon használ a korpa ellen?

Köszönöm a választ :)


2012. ápr. 30. 17:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

tehát kedves utolsó válaszoló: Te már használtad a head and shoulders csak most újakat is kipróbáltál ha jól értem és ezek nem válltak be?:)

Köszönöm a válaszod :)

2012. ápr. 30. 21:32
 12/16 anonim ***** válasza:
hát nekem speciel nem segített egyáltalán... vagyis szerintem nem... de talán egy picit igen, mert tényleg kevesebb korpám lett...XD de valszeg inkább azért mert naponta mosok hajat és akkor annyira nincs ideje felgyűlni...
2012. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokáig, éveken át használtam head&schoulders sampont, de aztán kipróbáltam másokat is, pl. száraz hajamra, hogy hátha ápoltabb lesz. Az eredmény, megint korpás a hajam. Úgyhogy ma megint head&schoulders-sel mosok hajat, mert ez bevált! :)
2012. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
és neked a cutrusos vált be?:)
2012. máj. 1. 10:01
 15/16 anonim ***** válasza:

A korpa elhalt bőrsejt, ajánlom a kátrányos kénsamponokat!

Gyógyszertár vagy DM! (nekem a pikkelysömörre nagyon jó)

2012. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
NIZORAL!!!
2012. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!