Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy használjam az aloe verát...

Hogy használjam az aloe verát pakolásokhoz?

Figyelt kérdés

Van itthon aloe vera. Hogyan hasznosíthatnám? Gondoltam arra, hogy arcpakoláshoz és hajpakoláshoz felhasználom.


Az arcpakolásom: egy fél élesztőt összekeverek egy csepp mézzel. És gondoltam rá, hogy az aloe vera levével keverném össze. Ártanék vagy használnék ezzel a bőrömnek?


A hajpakolásom: ricinusolajat és mézet felmelegítem, és összekeverem, azt kenem a hajamra. Ha a ricinusolajat összekeverem az aloe verával, vagy a ricinus olaj+mézes kombóhoz csepegtetek pár cseppet, az is jó úgy?


És még hogy hasznosíthatnám? Hallottam hogy pattanásokra is jó. Arra hogy alkalmazzam?


16/L



2012. ápr. 30. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Vágd ketté és a lédús részét kapard ki,azt tedd a pakolásba.Jót tesz.
2012. máj. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!