Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kicsi melleim vannak,...

Nagyon kicsi melleim vannak, milyen bikini állna jól szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 00:21
 1/4 anonim válasza:

Nekem sincs túl nagy mellem . nekem például ezt ajánlották

: [link]


Nekem bevált :)

2012. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszínű, színes vagy hófehér. Piros vagy narancs, vagy más színben rikító neon.

(És nem tömött, nem szivacsos! Abba ha kicsit belátnak oldalt, akkor még kisebbnek tünik az igazi cici.)

2012. máj. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is elég kicsi... :D csík fazon jó, de próbálj meg nagy mintásat választani, vagy fodrosat. ezek optikailag nagyítanak
2012. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem a nagymintás, hanem a kcisi mintás nagyít. a nagy mintás csak "lefedi" a kicsi melleket.... amúgy nekem is kicsi, és én világos színűt választok, apró mintásat, vagy ha nem mintás, akkor csíkosat,mert azok is teltebbnek látszatják a mellet, ja és olyat, amiben va egy kis szivacs.
2012. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!