Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hosszítja az arcot...

Melyik hosszítja az arcot kerek arc esetén? Ha oldalt, vagy ha középen választom el a hajamat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg oldalt elválasztani a hajad.
2009. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg középen, tupírozva hátracsatolva.

oldalt éppen szélesíti..

2009. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oldalt elválasztva jobb mintha középen választanád el! Valóban jó megoldás, ha hátracsatolod! De mindnképp oldalra válaszd!
2009. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hátracsatolás alatt mit értetek? az egészet csatoljam hátra, vagy hogy? :$ bocsi csak nem is tudom mit kellene tegyek hogy ne tűnjön ilyen kereknek :)
2009. jún. 23. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
[link] pl Avrilnek ezen a képen
2009. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Igy próbáld meg hátra csatolni, a tetejét. Az alsó rész lehet kibontva is. Jól néz ki.

2009. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp se válaszd el középen nekem is kerek arcom van. Oldalt válaszd el és a frufrud se legyen rövid mert az is kerekíti.Nekem ha száj fölött van vágva a frufrum már sokkal kerekebbnek tűnik az arcom.
2009. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen a válaszokat :)
2009. jún. 23. 19:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Semmi féle képpen ne legyen a választék középen attól még inkább golyó fejed lesz! És oldal frufru is segít rajta, h ne legyen kerek! :)
2009. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!