Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a hajamat begöndörí...

Hogy lehet a hajamat begöndöríteni/hullámosítani? (NO hajcsavaró NO hajsütővas)

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dauer, vagy éjszakára befonod némi hajhabbal körítve.
2012. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

* Befonod a hajad.

* Szivacsos hajcsavaróra felcsavarod a 90%-ban száraz hajad.

* Alufóliát összegyűrsz levegősen és a 90%-ban száraz hajad tincsenként feltekered éjszakára.

* A 90%-ban száraz hajad tincsenként csigákba tekered és hullámcsattal és/vagy szilikongumival rögzíted.


Reggel kibontod a hajat, az ujjaiddal átfésülöd, egy kis lakk és kész is. :D

2012. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszike :)
2012. máj. 1. 19:57
 4/4 anonim válasza:
megmosod samponnal, aztán 1 doboz sör, de azt nem mosod le(nyugi nem lesz szaga az alkohol ugyanis elpárolog) majd felkötöd, kb fél óra mulva hajhabozás után elkezded szárítania hajszárítő diffuz végével..nekem csavarótol és sütővel soha nem lett tartós. ezzela módszerrel bár lehet, nem az a rendezett szép hullámos, hanem kicsit oroszlános de tartós!barűátomnak is nagyon tetszik:)ja és szárítás után lakkozd!ezt a praktikán nekem fodrász ismerősom mondta..mert nem tudok bánnia hajsütővel, ezért nincs is és fonásban is béna vagyok:D ja és alulról szárítsd a hajad, vis a fejeddel a föld felé legyél
2012. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!