Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőröm viszket fürdésnél, és...

A bőröm viszket fürdésnél, és szúnyogcsípésszerű vörös foltok jelennek meg rajta. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve tart ez a dolog de nem annyira vettem figyelmet róla. De ma este jól megnéztem a hátam és rettenetesen néz ki: mintha vagy 50 szúnyogcsípés lenne rajta szerteszét. Amikor meg fürdök akkor meg viszket a mellkasomnál, a hátamnál, a vállamnál a bőr, és ha nem vakarom akkor is előjönnek ezek a kis dudorok! Mitől lehet ez? (Bőrgyógyászhoz el fogok vele menni, de gondoltam előbb megkérdezem itt hátha valaki tud segíteni.)

16/L


2012. máj. 1. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
allergiás reakció nemtudni mire (klór valószínű) elmész kapsz rá gyógyszert és gond letudva :-)
2012. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is allergia, lehet hogy a tusfürdőre. Testvéremnek is ez volt/van, ő pl csak a nivea és a vichy termékekre nem lesz allergiás.
2012. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont ugyanez volt és elmentem vele bőrgyógyászhoz es azt mondta hogy ekcema aztan elmentem 2 masikhoz es a betegseg az hogy a szőrhagymaknal valamieltelitodott. majd adnak kremet es estenkent dorzsszivaccsal kell vakarni. Egy ideig nem lesz semmi valtozas aztan elkezd gyogyulni de sajnos ez genetikai(bar nem volt ilyen a csaladban) ezert teljesen nem tud eltunni de soksok kezeles utan szebb lesz sokkal es siess a borgyogyasszal ha nyarra szep akarsz lenni

sok szerencset

remelem segitettem

bocs az ekezethianyert de mobilrolirok es igy egyszerubb

14l

2012. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
allergia vagy ekcéma!
2012. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ekcémalenne akkor nem lehet dudor hanem lapos lenne

allergiát csak olyan orvos mond akinek fogalma sincs róla(pl iskolaorvos)

3. vagyok

2012. máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni ezzel bőrgyógyászhoz,de nekem is volt ilyen és azt tanácsolta az orvos hogy használjak gyógyszertárban kapható mosdókenőcsöt (Naturland) és mióta azt használom,nincsenek kiütéseim,ráadásul olcsóbb,mint a tusfürdő :)
2012. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!