Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami megoldás? Mit...

Van valami megoldás? Mit tegyek meg van hosszabitva a hajam. Azt mondták eredeti humán haj amit feltettek nekem, először amikor megfogtam nagyon puha volt, de első hajmosás után olyan volt mint a vattacukor vagy egy seprű.

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, de nagyon hosszú és nagyon szép lenne, ha nem lenne ennyire eltöredezve. Tudok valamit tenni hogy puhább, igazibbnak tűnjön?? vagy tudtok esetleg valamit javasolni?
2009. jún. 23. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne nekem hogyha valaki tudna valami megoldást irni nekem. előre is köszönöm
2009. jún. 23. 13:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit sajnos. Ha nem megbízható helyen eredeti és épp ezért drága európai hajat raktak fel neked akkor így jártál.


Lehet az emberi haj is, indiai vagy ázsiai, de azok csak addig puhák míg nem mosod meg egyszer. Mivel azok a hajak mindenféle vegyi kezeléseken mennek át, hogy eladható legyen bevonják ilyen fényes viasz-vagy mi réteggel, és akkor puha, meg fényes. Aztán megmosod, ez a réteg lejön róla és b a sz h a t o d. A megoldás az, hogy leszedeted és elmégy megbízható helyen felvarratni drága európai hajat, mert azt akár évekig is visszarakathatod nem fog egy-két hajmosás után tönkremenni, tehát hiába drága jobban megéri.

2009. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor jól átvágtak....ha első mosás után seprű lett.

Szerintem nem nagyon lehet már rajta segíteni,próbálj meg valami jó balzsamot rátenni vagy pakolást hátha attól jobb lesz!Miért nem mész vissza reklamálni?

2009. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. mindenféle balzsamot megprobáltam már.. hát nem attól vásároltam aki felrakta nekem, hanem az interneten. lehet hiba volt, képen szépnek tűnt.


nem tudom mért de multkor hajmosás, megszáitás után kiprobáltam milyen ha kivasalom és édekes módon puhább lett. lehet leégettem róla azokat az eltöredezett hajvégeket.. csak érdekességképen irtam.

2009. jún. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!