Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A cukorgyantázásról szeretnék...

A cukorgyantázásról szeretnék infókat kérni. Pl. Mennyiben más, mint a sima azulénes gyanta, mennyibe kerül és mennyire fáj? Hol ajánlott a használata?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevésbé fáj ugyanis bőrre nem tapad,bárhol használható,érzékeny bőrre is.
2012. máj. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. máj. 3. 14:55
 3/5 anonim válasza:

Nem lesz tőle tüszőgyulladásod, mert a hagyományos gyantával ellentétben, ezt a szőr növekedésével megegyező irányban kell lehúzni.

Lehet kapni online aukciós oldalakon is, ezer forint alatt van egy tégely, amit több alakalommal is felhasználhatsz.

Vannak akik nagyon profik, és otthon főzik maguknak, hiszen csak természetes alapanyagokból áll. De ezt ki kellene kísérletezni :)

2012. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot! Mindenképpen kipróbálom.
2012. máj. 8. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
én is azt használom. 1200-ért postával együtt akkora mennyiséget kaptam, hogy 2-3 hónapra is elég. 3-4 hetente elég használni. nem nagyon fáj a lerántás. én a lábamszárán meg az arcomon bajuszon próbáltam ki eddig csak. olcsóbb az előállítása és nem tartalmaz káros vegyi anyagokat. nincs utánna pattanás, kiütés stb.
2014. márc. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!