Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az aloe vera first hányan...

Az aloe vera first hányan használjátok és mire?

Figyelt kérdés
Továbbá:ezt a spray-t egy szintbe lehetne hozni bármely márkájú aloe verás spray-jel?Mellesleg miért ilyen drága?
2009. jún. 23. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évek óta van itthon : ez amolyan "elsősegély" spray...

Pl. égésre, horzsolásra, sebekre, napégésre használjuk.

Fantasztikus hatása van, a legcsúnyább sebeket is el lehet vele tüntetni nyomtalanul, bármelyik más szernél jobb!!!


Lehet, hogy elsőre drágának tűnik, de ha megnézed bármelyik apró sebkenőcs vagy balzsam is nagyon drága a patikában és fele ennyit sem ér a hatásuk...

Szerintem egyáltalán nem drága, mert ha azt nézem, hogy évek óta használjuk ugyanazt a nagy flakont és ezalatt már mennyi bajunkat meggyógyította, akkor nagyon megérte!


A DM-drogériában lehet még kapni kisebb flakonokban ugyanilyen Aloe Vera Gel-t (120ml) illetve Aloe Vera Spray-t (120ml) ezek is nagyon jók, kisebb kiszerelésűek, ezt olcsóbban meg tudod venni.

A hatásuk pont ugyanolyan jó, mint az eredeti First-nek!!!

2009. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt használom az arcomra, mert nagyon pattanásos volt, és sokat segített. Hamar elmulnak tőle és jóval kevesebb lett!

Más aloe verás termékkel nem tudom összehasonlítani, de a Clean&clear meg ezek semmit sem használtak csak ez az aloe vera first.

És azért kerül sokba, mert természetes összetevőkből van és azok mindig drágák :)

2009. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,lehet hogy beszerzek egyet.Azért még várok további válaszokat :)
2009. jún. 23. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
En is szinte minden borrel kapcsolatos problemara hasznalom! Nagyon jo. Pattanasok, egesei serulesek, ekcema,... mindenre gyors segely!
2009. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ezekre használom, de kiváló torok- és fülfájásra is.
2009. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En igazabol kamasz korom ota kuszkodom borproblemakkal, es most jo par ev utan talalkoztam az aloe vera first-tel, amit en is csak dicserni tudok, de csak is a Forever Living Products markajut ajanlom.En iszom mellette szinten ilyen nevu italt is, ami literes kiszerelesben van, bar ne jo az ize, de pattanasok eseteben nekem a ketto egyutt segitett.Megeri az arat!Mindenkinek ajanlom.
2009. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Allergiás vagyok rá :S Aloe First van itthon, befújom az arcom és pár percen belül égni kezd a bőröm, és iszonyúan kivörösödöm. Ha lemosom elmúlik 2-3 perc alatt.
2012. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!