Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Észrevettem, hogy amióta...

Észrevettem, hogy amióta ilyen meleg van, azóta sokkal jobban zsírosodik a bőröm és ez eléggé zavar. Milyen tippeket tudtok ellene?

Figyelt kérdés
előre is köszi
2012. máj. 3. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Olcsó szappannal fürödj, mert az szárít.
2012. máj. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát én meg pont forditva hallottam->olcsó szappan->szárít-> a száraz bőr miatt a szervezet fokozza a faggyúmirigy termelését->jobban zsírosodó bőr



vannak ilyen arc kendők töröld át többször az arcodat egy nap. alapozot ilyesmit ne használj mert eltömiti a porusokat és pattanás alakul ki

2012. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
én is így vagyok sajnos,és a 2.válaszolónak igaza van ha szárít,akkor több faggyút termel! Alapozót én is hanyagolom ilyenkor! Viszont szép bőrt akarok magamnak,ezért vettem essence mattosító és bronzosító púderét,ezzel szép színem lesz,és nem csillog a bőröm:)
2012. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen, sokat nem lehet tenni ellene. Legyen nálad mindig törlőkendő, meg egy kis törölköző, és ha épp van rá mód, most meg az arcod.

A púder is hasznos lehet, és azzal elég csak gyorsan végigfutni az arcon, ha épp muszáj.

2012. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ebben a melegben minimálisan sminkelek. Szempillaspirált, tust és fényvédős ajakápolót használok, illetve ha karikás a szemem vagy pattaim van, korrektort.

Alapozó és társai fölöslegesek, úgyis leizzadnám, így viszont, ha nagyon melege van az arcomnak és izzad, zsírosodik, csak megmosom hideg vízzel és rögtön jobb. Utána nem is látszik zsírosnak a bőröm és hűsít is!

A törlőkendő is nagyon jó, lehet kapni egész kis csomagban is, ami elfér a táskában. :)

2012. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!