Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfesték valóban egyenesíti...

A hajfesték valóban egyenesíti a hajat?

Figyelt kérdés

Természetes göndör vörös hajam van, és azt vettem észre, hogy amióta festetem, (barnára-szőke melírral) azóta nem annyira göndör.

Tapasztalt valaki ilyet?



2012. máj. 3. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem hülyeség,max annyi hogy roncsolja a hajad azért egyenesebb...törik tőle.
2012. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a festés utáni első mosásig egyenesebb, utána újra ugyanolyan hullámos.
2012. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az ember haja magától is változik! nekem régen hullámos volt, most egyenes. Megkérdeztem a fodrászt és azt mondta h ez természetes
2012. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én keresztanyám is meg van győződve arról, hogy azért nem olyan göndör a hajam, mint 16 évesen volt, mert elkezdtem festeni...csakhogy. akkor vállig ért, most meg hátközépig, lehúzza a súlya. mosás után, meg vizesen most is szép csigás. meg akkor is, ha göndörítő hajhabot teszek rá.



de változhat is amúgy, az enyém pl. nem volt göndör kiskoromban, tizenöt évesen levágattam fiúsra, aztán megint elkezdtem növeszteni,és göndören nőtt. apukám szintén így járt, gyerekkorában nem volt göndör, felnőtten igen. anyukám meg nem akarta elhinni, hogy ilyen van. erre tessék, én vagyok a bizonyíték...

2012. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szepen jöttek a hullamok benne mig be nem festettem a hajamat,azota csak ilyen össze vissza,neha sehogy sem all!...a hajfestek!
2012. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!