Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kozmetikai márkát...

Milyen kozmetikai márkát ajánlanátok szépségszalonba?

Figyelt kérdés
Szépségszalont szeretnék nyitni, csak még nemtudom, h milyen márkával dolgozzak. Tudnátok olyan professzionális kozmetikumot ajánlani aminek kedvező az árfekvése és eredményes vele az arckezelés?

2012. máj. 3. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilcsi, Lady Stella, Anaconda, Morgana
2012. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. máj. 5. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Szinte mindegyikben tudsz találni minden bőrtípusra és bőrproblémára termékeket, nézz szét a honlapokon és válogass :)
2012. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
találtam még egy magyar márkát. A márka neve Solanie. Esetleg erről a márkárol tudsz vmit? Elég jonak tűnik :)
2012. máj. 6. 17:15
 5/7 A kérdező kommentje:

Ilcsiről nagyon sok jót/rosszat is hallani.

Probáltam már elég sok krémet tőlük, nekem nagyon tetszettek. Csak sokan irják, h allergiás reakciot váltott ki a krém... ugy, h most dilemmában vagyok az Ilcsit illetően...

2012. máj. 30. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel az Ilcsi termékek csak természetes anyagokból állnak, amik közül az emberek sokra allergiásak, ezért van ez. Nem lenne gond, ha az emberek tudnák, hogy mire allergiásak, így elkerülhetőek lennének ezek a dolgok.
2012. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a természetes anyagok hamarabb váltanak ki allergiát, mint a tömény kémia...sajnos ez van :/
2012. jún. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!