Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász esetleg valakinek, jó...

Fodrász esetleg valakinek, jó tipp ilyen göndörítőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrégiben voltam fodrásznál. Kértem (mivel alapból hullámos a hajam) valami göndör frizurát csináljon nekem.

Még vizesen fújt valami spray-t a hajamra, majd simán megszárította (nem diffúzióssal!) és gyönyörű egyforma hullámos lett.


Milyen sprayvel érhetem ezt el én is ami fodrász kellékesnél kapható?

A dm/rossmannban kapható, habokat stb... próbáltam attól csak merő zsír lett a hajam, és hullámosabb ha nem teszem rá.


Tud valaki mondani tényleg ilyen és jól használhatót. De légyszi csak ha biztos vagy benne, mert szívesen megveszem drágán is, de tudjam, hogy jó.


A diffúziósat próbáltam már, az nem volt rossz de egy nap alatt kialszom és utána csúnya, minden nap meg nem akarok hajat mosni...

Dauer nekem nem lehet, mert nagyon gyenge a hajam!


Köszönöm ha valaki tud segíteni!



2012. máj. 6. 12:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen kérdeztem őt mit tett rá, de azt mondta kereskedelmi forgalomba nem kapható, szállítótól veszi le, kértem, hogy rendeljen, de már voltam 3x és mindig elfelejtette, ezért szeretném valahogy magamtól megoldani....
2012. máj. 6. 12:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát egyszerű a dolog, menj vissza és kérdezd meg a fodrászt.
2012. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!