Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör haj probléma - nem...

Göndör haj probléma - nem egyenletes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hosszú, természetesen göndör hajam van. Sajnos azonban a tövétől kb. 10-15 centi hosszan egyenesebb, ill. hátul teljesen egyenes, kétoldalt pedig egész kis átmérőben, erősen göndör és összeugrik. Minden másnap max, harmadnap mosnom kell, mert fent lapos, alul kusza lesz. Van ötletetek, hogyan tehetném egyenletesebbé, de legalábbis mindenhol ahol most egyenes, hullámossá? Besütni nem látom értelmét, mert az alja erősen göndör, ha arra rásütök, mi lesz abból? Szóval tanácstalan vagyok. Minden ötletet szívesen fogadnék! Köszi előre is annak, aki ír!
2012. máj. 6. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
hajhab
2012. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos, igen. Használok sampont, balzsamot, hajhabot és alkalmanként formázásra lakkot is. Köszi a tippet. Sima habtól csak a göndör tincsek maradnak göndörek, a sima nem göndörödik be.
2012. máj. 6. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit csinálni. nekem is göndör hajam van, elől szinte csak hullámos, a fejem tetején meg nagyon göndör, de szerintem csak az a szép göndör haj, ami egészséges és ugyanúgy göndörödik mindenhol, ami nagyon ritka, szóval én vasalom. esetleg ha hajatmosol akkor csavard be vmi nagyobb hajcsavaróba, és úgy szárítsd meg, vagy vasalt ki, és göndörítsd be (ez meg nagyon tönkrevágja a hajat egy idő után).
2012. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem vágyom egyenes hajra, ki lehetne vasalni, igen. De lassan harminc éve göndör hajam van, megszoktam és szeretem, csak az utóbbi néhány évben problémásabb lett. Valahogy kilógta magát.
2012. máj. 6. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél diffúziós hajszárítót és göndörítő hajhabot használj mosás után vizes hajra,utána diffúziósan szárítsd meg :)
2012. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is diffúzort és hajhabot javaslok.
2012. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A diffúzor és egy jó hajhab valóban sokat számít!

+ Hajmosás után a majdnem száraz hajad azon részét, ami egyenesebb tincsenként tekerd fel kis csigákba és rögzítsd. Hagy így éjszakára, reggel bontsd ki és kész is. Vagy szivacsos csavaróra csavard fel a hajad, ahol egyenes.


Ez nem károsítja a hajad, úgy mint a hajsütő, és nem is kell az egész hajad felcsavarni vagy becsigázni, elég azokat a tincseket, amik egyenesek. :)

2012. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!