Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenövesztés után teljesen...

B. Helena kérdése:

Lenövesztés után teljesen visszakaphatom az eredeti hajszínem?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem sötétszőke. Négy évvel ezelőtt feketére festettem, majd utána kiszőkítettem, utána maradt a sötét vörös szín, majd jött a barna. Tavaly július óta növesztem és már elég szépen lenőtt ahhoz, hogy levágathassam. Lehet, hogy nekem csak a kontraszt miatt nem tűnik sötétszőkének, inkább kissé szürkébbnek, de persze nem vészes, így is elfogadható. Érdekelne, hogy ha már le lesz vágva a még festett rész, akkor utána lassan visszanyerheti hajam teljesen a valódi színét? Külsőleg teljesen egészséges. Előre is köszönöm a válaszotokat! :)
2012. máj. 6. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már lenőtt akkor az a valódi színe...ne haragudj de ez nagyon hülye kérdés volt.Nyilván azért nem látod most olyan színűnek mint amire emlékeztél,mert évekig nem láttad,csak más festett színeket és most furcsa megint látni.Növesztheted de attól a színe nem fog változni...
2012. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy ez a saját hajszínem. :) Csak régebben erősebb volt a színe és kíváncsi vagyok, hogy ez a kissé szürkés árnyalat majd eltűnik-e.
2012. máj. 6. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem, hogyha már sokszor befestetted a hajad, akkor nem kapod vissza az eredeti hajszínedet. A festék kiszívja a hajad színét, hogy utána 'befoghassa'. Anyukám is 1-2 évig festette barnára a haját és már lenőtt neki teljesen, de nem ugyanolyan a hajszíne, mint volt. A festék rengeteget roncsol a hajadon, szóval nem lesz már soha olyan színe, mint volt. 18/L
2012. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!