Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gilette Mach 3 borotvafej jó...

Gilette Mach 3 borotvafej jó a Mach 3 Turbo borotvára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnaptól akciós lesz a 4 db-os Mach 3 fej, viszont nekem Mach 3 Turbo borotvám van. Arra rámegy a sima Mach 3? Mi a különbség a 2 között amúgy?



2012. máj. 6. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem váltasz borotvát? Én már hanyagolom a gilettet, indokolatlanúl qrva drága. A "BIC" a dm-ben 1600ft (1 borotva+6 penge, ráadásul 3 soros). Nekem annyit tud, mint a gilette, csak nem kell kifizetnem a reklámot.

Amúgy bocs az offért, a különbséget meg nem tudom.

2012. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen rámegy és a sima Mach3-ra is rámegy a Turbo fej. Nekem mindkettő van és nagyon perfekt borotvák sztem ne cseréld le. Az áruk sem borzasztó a Gillette-nél csak a Fusion drága igazából.(bár kinek mi)


A különbség a kettő közt a név a kinézet és a pengék felett lévő kenőfej összetételében van és a pengék alatt lévő szőrvezetők száma több a Turbo-n.

2012. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!