Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Június közepén lesz a ballagás...

Június közepén lesz a ballagásom! Ballagásra szeretnék valami szép hajat csináltatni, hosszú derékig érő hajam van, ami totál egyenes. Ballagás napján fodrászhoz megyek aki elkészíti nekem a megfelelő hajat! Tippeket kaphatok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a fodrászodnak lesznek ötletei. Ő látja az arcod , a hajad minőségét. Megtudja majd mondani mi az ami jól áll Neked, mi az amit a hajadból ki lehet hozni
2012. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ismeretlenXDD válasza:
Szerintem, ha kerekebb a fejed: akkor ha egy kis hullámot rakatsz bele, de nem sokat, csak egy kicsit(a töredezett részát)levágatsz a hajadból, akkor szerintem szép a hullám. Ha kevesebb hajad van(nem azért mondom!) akkor lehetnének sűrűbben a hullámok, ha dús a hajad, akkor viszont csak annyira legyen hullámos, hogy azért tartós legyen, de ne nézzél ki úgy, mint egy oroszlán. Ha ovális alakú a fejed, akkor szerintem ugyanaz, mint a kerek fejnél, csak ne hullámmal, hanem ilyen csavarral,, vagy mivel (hogy olyan csigás(nem állet) legyen!) Ha kicsit szögletesebb a fejformád, akkor sztem ha úgy vágatnád, hogy lépcsőzetes hajad lenne az lenne a szép(de akkor is rövidebb, sztem, kb úgy, h a legrövidebb tincsek érjenek a válladig. és lépcsőzetes után, meg esetleg összefoghatnád úgy, hogy két elöl lévő tincset ( az elválasztásod[ahol el szoktad választani általában a hajad]más-más, ergo bal-jobb oldaláról 1-1 tincset)hátul, kb a tarkód felett 3 cm-rel összesodrod és lecsípteted(csattal, hullámcsattal érdemes, ha megfogadod). Én most 3 fajtát írtam, ebből ha szeretnéd, azt vedd magadra, amelyik a te fejformád, és jól áll:)) jóó ballagást!
2012. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hairlover ***** válasza:

Az ilyen haj kibontva a legszebb!


Nem értem a lányokat, hogy miért csináltatnak extra frizurát erre az alkalomra. Ha szép vagy akkor is az maradsz ha csak simán befonod, annak a szél sem árt. De mindenesetre olyat csináltass ami nem roncsolja nagyon a gyönyörű hajad :)

2012. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Letty33 válasza:
Arctól és arcformától függ,van frufrud?Szerintem a göndör tuti de jó lehet a sima egyenes de lehet vmi extra is.
2012. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen van oldalfrufrum.
2012. máj. 29. 17:08
 6/7 Letty33 válasza:
Hát szerintem jól állna a göndör de attól függ hosszú vagy rövid hajad van milyen színű?
2012. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
derékig érő hajam van és sötét barna
2012. jún. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!