Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám szorosan összekö...

Hogyan tudnám szorosan összekötni a hajam?

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy edzésen nagyon zavar a hajam,de nem tudom úgy összekötni, hogy ne csússzon szét.Próbáltam már annyi féle csattot,ilyen olyan hajgumit de mindig szétcsúszik!

Valami ötlet,praktika?:)

Ja és levágatni nem szeretném, egyébként mell alattig ér és nagyon vastag:)

Köszönöm a válaszokat!:)



2012. máj. 8. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a derekamig ér a hajam és sok is, így nagyon nehéz a kis gyenge gumiknak. Ha sportolok csak egyedül alul bírja ki szétcsúszás nélkül extra erős pamutgumival, aminek nincs olyan fém összekapcsolása! :D

Vagy esetleg be is fonhatod.

2012. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ismeretlenXDD válasza:

Kellékek(ezek csak szerintem):

vannak láthatatlan gumik, abból néhány darab

egy nagyon erős, fém nélküli hajgumi.

sztem, ha a felső részét a hajadnak befogod a láthatalan gumival, akkor az megtartja(máshol is összefoghatod) legalábbis sztem inkább ott fogd össze, ahol a leggyakrabban kicsúszik, majd ha azt bebiztosítottad, utána az erőssel fogd teljesen össze. am. én balettozom, így muszáj a hajháló, de egyébként haj/konytháló-val is csinálhatnád, ha lehet, mert az megtartja. de vannak olyan hajhálók, amik nem is hajhálók, csak hasonlók,nekem is mostmár olyanom, van és az is nagyon jó, csak annak kapcsos, csatszerű vége van

2012. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!