Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót és hővédőt,...

Milyen hajvasalót és hővédőt, hajápolót ajánlotok? Bővebben lenn olvashattok!

Figyelt kérdés
Nekem remington hajvasalóm van,ami szépen vasalja a hajamat,nos viszont 10 perc után már a vége befele áll,mitől maradhatna meg az egyenes a hajamban hajvasalás után? Schwarzkopf hajhabot,és hajlakkot próbáltam,nem jött be.. Hővédők közül is egy dmeset vettem,szintén nem jött be,szeretnék valami olcsó,de csodás szert/szereket.Hajvasalóból is szeretném,ha pötyögnétek nekem párat,amitől tényleg több napig is egyenes maradhat a hajam,és nem töredezik.

#hajvasalás #hővédő #hajegyenesség
2012. máj. 8. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem ez a hajvasalóm van,ennyi volt 4 éve is:

[link]


és igen 4 éve már tökéletesen szolgál engem:)) még semennyit nem kopott! Mindennap vasalom a hajam,de csak azért mert esti fürdésnél nedves lesz és csak utóvasalást csinálok mindennap ami 1-2 perc. A normális teljes vasalás elég ezzel a szerkezettel heti 1x ami nagyon jó :) Egézséges is a hajam:)

Hővédőbe én is leváltottam a dm-eset kallos-ra, és ami még egy csodaszer szintén kallos,tükörfény hajolaj! Nem csak fixál de gyönyörű fényes,puha lesz tőle a hajam:)) heti 1-2x használok waxot is !

2012. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ilyen hajvasalót a neten kívűl hol lehet kapni? Euronicsbe v. tesco,esetleg,más bolt?
2012. máj. 9. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
én anno saturn-ban vettem de ugye az megszűnt,media markt lett így én ott nézném meg:) ziher szerintem hogy van még:)
2012. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!