Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a fodrász...

Mit csináljak a fodrász teljesen elcseszte a hajam? Képek

Figyelt kérdés

ilyet kértem:

[link]


erre ilyen lett:

[link]


tudom h nekem se egyenes a hajam de ez tök más. Nagyon rondának érzem magam. Nem merem vasalni mert festem. Mit csináljak vele h kinézzen valahogy?


2012. máj. 10. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A fazonja kb ugyan olyan, de neked nem egyenes a hajad, és ez a probléma... Mondjuk göndörítsd be, vannak olyan technikák amihez nem kell hő, nézz körül youtube-n.
2012. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Próbálkozz a tartós hajkiegyenesítéssel.Vagy vasald....
2012. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem hasonlít a frizurád, a színe is jó.Vasald ki és olyan lesz, mint a képen.Idős volt a fodrász, igaz?
2012. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A hajad nem vészes, de az arcod tiszta fekete lett, ez szörnyű! :)


Amúgy egy jó fodrász ebből még akármit kihozhat, de ahhoz ne menj vissza. És ne aggódj, egyáltalán nem rossz így sem, csak hát nem az, amit kértél.

2012. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem inkább túl fiatal.

A színt én csináltam.

de nem értem miért nem szólt előtte, h nem lesz ilyen a hajam, mert nem ilyen az "állaga"? Ezt egy fodrásznak tudnia kéne ha már én voltam olyan hülye h nem gondoltam bele

2012. máj. 10. 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok fodrász felelőtlen, és nem nézi a páciens érdekeit.
2012. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vasald alacsony hőfokon, esetleg hővédő spray-vel, ha az megnyugtat! :)

Én 5 évig festettem a világosbarna hajamat feketére, ami azért megviselhette, bár nem látszott rajta. Emellett még vasaltam is, 230 fokon, mert nagyon erős szálú a hajam, és alacsonyabb nem fogta meg. Hővédőt nem használtam.

Manapság ugyanígy, csak már nem festem, szinte teljesen lenőtt. Heti egyszer, hajmosás után (bár nyáron többször mosok hajat) átfutok rajta a vasalóval, és annyi :)

Nem bántja a hajamat, nagyon szép és egészséges.

2012. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ráadásul kb fél nap alatt bezsírosodik mert folyton piszkálom h ne lógjon az arcomba :S
2012. máj. 10. 10:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lett rossz a hajad, és majdnem olyan is, mint amit kértél, csak a tiednek más az állaga.

A képekről így nehéz megállapítani, de egyrészt szerintem neked több hajad van (lehetne még talán kicsit ritkítani, de nem vagyok fodrász, nem értek hozzá), másrészt talán neked kicsit hosszabbra hagyta a végét.

De jó a hajad, nincs vele semmi gond! :)

2012. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

nem cseszett el itt semmit a fodrász

azt valóban fel lehet róni neki, hogy nem figyelmeztetett arra, hogy a te hajadból vasalás nélkül ez a fazon nem ugyanígy fog kinézni

de ez legalább annyira a te hibád is, mert hát te is gondolkodhattál volna...

2012. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!