Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne izzadjak...

Mit tegyek, hogy ne izzadjak ennyire?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, ápolt, minden nap kétszer tusolok, dezodorokat is használok és ennek ellenére elég kellemetlen szagom van nap közben. Nagyon idegesít. Mit csináljak?
2009. jún. 25. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne dezodort használj..nálam legalábbis az nem válik be.(mondjuk én annyira nem vagyok izzadós)a stifteket használj és abból is a krém állagút ne a golyósat.probáld ki hátha.
2009. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban vettem egy túlzott izzadásra való ecsetelős Naturland terméket, nekem bevált. Mondjuk én csak sokat izzadtam, nem kellemetlen szagút. Ja, és csak 350 Ft volt.
2009. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

előbb megpróbálom a stiftet, aztán ha nem használ, akkor elmegyek a gyógyszertátba.

köszi még 1szer!

2009. jún. 25. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez a problemam volt. De a stift sem segitett.


Kicsit utanaolvastam. Azert van az embereknek rossz szaga, mert a bacik a borukon megemesztik az izzadsagot ami eredetilag kb szagtalan. Namost bacikat lehet olni alkohollal.


Az en szent gralom az:

70%os alkohol pumpas akarmibe toltve +

stift ( dove, rexona mindegy. de ez a feher kremes akarmi )


Jah es fekete ruhan meglatszik. Tehat a stift nekem legalabbis nem kompatibilis fekete ujjatlan felsovel :S


Remelem tudtam segiteni!

Eredmenyes probalkozast!

2009. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Solutio antisudorica oldat, gyógyszertárban kapható, ára változó, általában 300 körül van. Öntesz ki belőle nagyon keveset vattapamacsra, fürdés után bekened vele a tiszta hónaljadat, éjszaka alatt beszívja, és nem fogsz izzadni elvileg. Nekem egy hét után hatott, egyik ismerősömnek már rögtön másnap. Ha csípne, akkor hígítsd fel vízzel. Ja, és borotvált hónaljra nagyon nem ajánlom (:
2009. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyat semmiképp se csinálj amitől megizzadsz...
2009. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

a stift használt! és ennek örülök:)

még bringázás után is jó illatom volt..xD

2009. jún. 26. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!